گروه هتل های پارسیان

هتل چهار ستاره پارسیان بوعلی از جمله با سابقه ترین هتل‌های زنجیره پارسیان و همچنین هتلداری ایران با قدمتی در حدود 60 سال و در سال 1335 آغاز به فعالیت نموده است. این ‏هتل چهارستاره در فضایی به مساحت 12000 متر مربع، در دل شهر همدان(پایتخت تاریخ و تمدن ایران) و در ‏خیابان بوعلی در نزدیکی مراکز خرید، اماکن تفریحی و تاریخی، سازمانها و ادارات شهر همدان واقع شده است. هتل پارسیان بوعلی دارای فضای باغ مصفای بوعلی است که زیبایی باغ از پنجره ‏تمامی اتاقها قابل رویت است.

هتل پارسیان بوعلی دارای دو ساختمان مجزا و 36 باب واحد اقامتی شامل اتاق های دونفره و سوئیت های سه و چهار نفره است که همگی به امکانات رفاهی مناسب مجهز و مشرف به فضای سبز باغ هتل هستند.

سیستم های امنیتی، اعلام حریق، صندوق امانات، تلفن، ‏تلویزیون، کانالهای ماهواره، اینترنت، مینی بار و خدمات 24 ‏ساعت ‏روم سرویس

‏ رستوران پارسه هتل پارسیان بوعلی‏ با گنجايش120 نفر، در محوطه هتل و با طراحی آمیخته از سنتی و مدرن مکانی دلنشین و مطلوب برای ‏میهمانان گرامی فراهم نموده است که در آن خوش طعم ترین و ‏لذیذترین غذاهای ایرانی و فرنگی سرو می شود. کافه بوعلی با ظرفیت 50 نفر در لابی هتل آماده پذیرایی از میهمانان گرامی است.

استخر روباز هتل پارسیان بوعلی در محوطه باغ این هتل قرار دارد و در بهار و تابستان آماده خدمت رسانی به میهمانان گرامی هتل است.