گروه هتل های پارسیان

هتل چهار ستاره پارسیان انقلاب، در سال 1356 با نام رویال گاردن و در فضایی به مساحت 5800 متر مربع آغاز به فعالیت نموده است. این هتل ‏چهار ستاره با شكوهی خاص در خیابان طالقانی و در مراکز کسب و کار، ‏خرید و تفریح شهر تهران واقع شده است .

هتل پارسیان انقلاب دارای 251 باب واحد اقامتی، شامل اتاق های یک و دو تخته و سوئیت‌های کوچک و بزرگ است. اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل با چشم اندازی بدیع از شهر تهران مجهز به ‏لوازم لوکس و مجلل به همراه کادری مجرب آماده خدمت رسانی به میهمانان گرامی است.

سیستمهای امنیتی، اعلام حریق، صندوق امانات شخصی، تلفن، ‏تلویزیون کابلی، کانالهای ماهواره‌ای، اینترنت پرسرعت، مینی بار و خدمات 24 ساعته روم سرویس

‏ سالن بیستون واقع در طبقه اول هتل، با گنجایش 700 نفر بصورت چیدمان ضیافتی و 1000 نفر بصورت سینمایی، محل مناسبی برای برگزاری جشنهای عروسی، كنفرانسها، جلسات و سمینارها است. سالن فوق را میتوان به وسیله پارتیشن به سه قسمت مجزا تقسیم نمود. دسترسی به اینترنت wifi با سرعت بالا و تجهیزات صوتی و تصویری در سالن فوق بنا به درخواست میهمانان امكان پذیر است. به جز سالن بیستون، اتاق جلسات هتل پارسیان انقلاب با ظرفیت 30 نفر نیز آماده میزبانی است.

مجموعه ورزشی هتل پارسیان انقلاب شامل استخر روباز چهار فصل به همراه سونا، جکوزی و مجموعه بدنسازی است. ساعت کار مجموعه ورزشی هتل پارسیان انقلاب از ساعت 11 تا 23 است. همچنین هتل پارسیان انقلاب شامل مرکز تجاری، قنادی، پارکینگ و تاکسی سرویس نیز است.