گروه هتل های پارسیان

هتل سه ستاره پارسیان سوئیت در سال 1355 با نام هتل سوئیت آغاز به فعالیت نموده است. این هتل واقع در ابتدای بلوار آئینه خانه نزدیک به مراکز خرید و ‏گردشگری در فضایی ‏به مساحت 1242 متر مربع زمین و 5235 متر مربع زیر بنا در سه ‏طبقه اقامت و 2 طبقه کاربرد خدماتی با چشم اندازی جذاب و از ‏نزدیکترین هتلهای جهان با مسافت 20 متر به یکی از آثار تاریخی ‏ثبت شده جهانی سی و سه پل با برخورداری از امکانات اینترنت، ‏رستوران و کافی شاپ، مشرف به سی و سه پل و زاینده رود با فاصله ‏زمانی 5 دقیقه تا مترو 15 دقیقه به راه آهن و 30 دقیقه تا فرودگاه می ‏باشد و میهمانان محترم می توانند اقامت به یاد ماندنی را با اتاقهای ‏تمیز و مرتب در هر موقع از سال رزرو نمایند.

هتل سه ‏ستاره پارسیان سوئیت دارای 52 باب اتاق دوتخته، سه تخته، چهار تخته و سوئیت ‏مجهز آماده میزبانی از میهمانان گرامی است.

تلویزیون هوشمند، کمد دیواری، تلفن، سیستم تهویه، یخچال مینی بار، چای ساز، میز عسلی، آباژور، مهر، سجاده، قرآن، سیستم اطفای حریق، پنجره‌های دو جداره، صندوق امانات در پذیرش و پارکینگ عمومی تحت قرارداد

‏ رستوران سی و سه پل هتل پارسیان سوئیت، با گنجایش 100 نفر و نمایی بی نظیر از سی و سه پل، انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را سرو می نماید. کافه سی و سه پل نیز از ساعت 12 تا 24 از میهمانان گرامی پذیرایی می نماید.

هتل پارسیان سوئیت دارای رستوران مشرف به زاینده رود است.