گروه هتل های پارسیان

هتل چهار ستاره پارسیان آبادان، در سال 1348 تحت عنوان پرشین هتل در حد فاصل بین شهرهای آبادان و خرمشهر افتتاح گردید. در زمان جنگ تحمیلی از هتل بعنوان مقر فرماندهی سپاه پاسداران ‏خرمشهر استفاده گردید‎ .‎ پس از پایان جنگ و بخاطر خسارات وارده به هتل، بازسازی آن در ‏سال 1372 توسط بنیاد مستضعفان‏ با تیپ هتل 4 ستاره B شروع و در سال 1374 به بهره برداری رسید‎ ‎‎.‎ در سال 1383 بمنظور ارتقاء سطح کیفی خدمات، مجدداً بازسازی ‏هتل در 2 فاز شرقی و غربی شروع و در پایان سال 1384 با درجه 4 ستاره‎ T ‎مورد بهره برداری ‏قرار گرفت‎ .‎

هتل پارسیان آبادان دارای 46 باب واحد اقامتی، شامل اتاق های دو تخته توئین و دبل و سوئیت‌های معمولی و رویال است. اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل با چشم اندازی بی نظیر از نمای دریاچه ‏مصنوعی همراه هستند.

سیستمهای امنیتی، اعلام حریق، صندوق امانات شخصی، تلفن، ‏تلویزیون LED، کانالهای ماهواره‌ای، اینترنت پرسرعت، مینی بار، ‏خدمات 24 ساعته روم سرویس

رستوران خیام هتل پارسیان آبادان، تنها رستوران 24 ساعته شهر آبادان است که با گنجانش 80 نفر و مشرف به فضای سبز هتل تنوع غذایی ایرانی و فرنگی را برای میهمانان خود عرضه می نماید. همچنین کافی شاپ هتل در فضای لابی نیز آماده پذیرایی از میهمانان گرامی است.

هتل پارسیان آبادان دارای استخر روباز، سونا و جکوزی است که در روزهای بهار و تابستان از ساعت 15 الی 22 به میهمانان خدمت رسانی می‌کند. پزشک هتل پارسیان آبادان نیز در صورت بروز هرگونه مشکل اورژانسی، بصورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی است. همچنین پارکینگ این هتل نیز بصورت 24 ساعته به میهمانان هتل خدمت رسانی می کند.