گروه هتل های پارسیان

هتل پارسیان آزادی تهران با نام‌های پیشین هتل هایت تهران و سپس هتل بزرگ آزادی یکی از بزرگترین و بلندترین هتل‌های بین‌المللی پنج ستاره ایران، در شمال تهران جای گرفته‌ است. هتل پارسیان آزادی تهران در محله اوین، در محل تقاطع دو بزرگراه اصلی تهران بزرگراه چمران و بزرگراه یادگار قرار دارد.

هتل پارسیان آزادی با هفت نوع اتاق مختلف در 25 طبقه و مناظر گوناگون، به میهمانان خود تجربه اقامتی اوکس را هدیه می دهد. اتاق های سینگل(یک نفره)، توئین(دوتخته با تخت مجزا)، دبل(دونفره با یک تخت)، اتاق ویژه کم توانان(معلولین) و سوئیت های جونیور، رویال، دوبلکس و پرزیدنتال از جمله آنهاست.

امکانات اتاقها: اینترنت، سشوار، صندوق میزکار، تلویزیون، شبکه ماهواره‌ای، تلفن،کلوپ ورزشی، خانه داری و لاندری

هتل پارسیان آزادی 6 رستوران و کافه را دل خود جای داده است. هرکدام از این رستورانها برای ذائقه ای خاص خدمت رسانی میکنند. رستوران ایرانی – فرنگی پارسه در طبقه 26 هتل قابی تماشایی از شهر تهران و کوهستانها را هنگام صرف غذا به نمایش می گذارد. رستوران بین المللی مم مد استیک نیز در لابی هتل قرار دارد و به سرو غذاهای ترکی برای عاشقان این نوع غذاها می پردازد. رستوران کنزو از محبوب ترین رستوران های ژاپنی تهران است که در لابی هتل قرار دارد. همچنین تنها شعبه رستوران ایتالیایی بیچه نیز در هتل پارسیان آزادی قرار دارد. رستوران ته دیگ نیز در فضای محوطه هتل آزادی انواع طعم‌های ایرانی را به عاشقان فرهنگ غذایی ایران ارائه می‌کند.

هتل پارسیان آزادی دارای یکی از مجهزترین کلوپ های ورزشی و انتخاب نخست تیم های ملی در سراسر تهران است. مجموعه آبی این هتل شامل استخر، سونای خشک و بخار، جکوزی و حوضچه آب سرد است. در کنار این مجموعه، باشگاه تناسب اندام هتل قرار دارد. به جز کلوپ ورزشی، هتل پارسیان آزادی دارای مجموعه فروشگاه های تجاری است. به تمامی این خدمات، پارکینگ مسقف و روباز، بیزینس سنتر، کانسیرژ، پزشک مقیم، روم سرویس 24 ساعته و خدمات لاندری را نیز اضافه نمایید.