گروه هتل های پارسیان  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه عملکرد هتل پارسیان آزادی درحضور مدیران هلدینگ سیاحتی و مراکزتفریحی و حمل ونقل پارسیان

هتل پارسیان آزادی میزبان مدیرعامل محترم هلدینگ سیاحتی و مراکزتفریحی و حمل ونقل پارسیان جناب آقای مهندس قادری و مدیرعامل محترم شرکت هتلهای بین المللی پارسیان و دیگرمدیران محترم

یکشنبه چهارم مهرماه هتل پارسیان آزادی میزبان مدیرعامل محترم هلدینگ سیاحتی و مراکزتفریحی و حمل ونقل پارسیان جناب آقای مهندس قادری و مدیرعامل محترم شرکت هتلهای بین المللی پارسیان و دیگرمدیران محترم بود که برای برگزاری جلسه عملکرد این هتل پنج ستاره گردآمده بودند.

به گزارش روابط عمومی هتل، جلسه باتلاوت کلام الهی، روحانی شد و نماهنگی در حسرت جاماندگی از راهپیمایی اربعین حسینی به نمایش درآمد که جلسه را معطرساخت.

سپس جناب آقای ابوطالبی مدیرعامل هتل ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی گزارش داد که این هتل پنج ستاره توانسته زیان ناشی از بحران کرونا را درسال جاری تاحدزیادی جبران کند و نوید داد که تا مهرماه این ضرر به نقطه سربه سرخواهد رسید. او پس از آن جلسه را به مدیربازاریابی و روابط عمومی هتل برای دادن گزارش عملکرد سپرد.سپس مدیران میانی هتل به ارائه گزارش پرداختند و مدیرعامل هتل پس از گزارش مدیرفنی و مهندسی هتل با بیان توفیق هتل در رفع مشکل مزمن تصفیه خانه و آبرسانی به بیش از 8000 اصله درخت این گزارش را کامل کرد.

درادامه مدیرعامل محترم هلدینگ سیاحتی،مراکزتفریحی و حمل و نقل پارسیان با اشاره به لزوم برندینگ هتل پارسیان آزادی به عنوان هتل شاخص در گروه هتلهای پارسیان بر همکاری بیش از پیش هتل های پارسیان آزادی و اوین واستقلال تاکید کرد.

حسن ختام این بازدید و جلسه پربارحضور جناب آقای مهندس قادری و جناب آقای مهندس میرامینی و هیئت مدیران همراه در موکب بازماندگان اربعین هتل و سپس اقامه نماز جماعت در نمازخانه همراه با همکاران هتل بود.


١٠:٥٦ - سه شنبه ٦ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٤٧٩٩    /    تعداد نمایش : ١٩