گروه هتل های پارسیان  چاپ        ارسال به دوست

پارسیان استقلال میزبان مدیران ارشد هلدینگ سیاحتی و شرکت هتلهای پارسیان

بازدید مدیر عامل محترم هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان در معیت مدیر عامل محترم شرکت هتل های بین المللی پارسیان و معاونین و مدیر عامل هلدینگ از هتل پارسیان استقلال

 به گزارش روابط عمومی هتل، پارسیان استقلال امروز افتخار میزبانی :
📌 مهندس قادری مدیرعامل هلدینگ سیاحتی پارسیان
📌 مهندس پورتقی معاونت توسعه و برنامه ریزی هلدینگ
📌 دکتر اکبری مدیر منابع انسانی هلدینگ
و همچنین :
📌 مهندس میرامینی مدیرعامل شرکت هتلهای پارسیان
📌 بهزاد چنارانی معاونت توسعه و برنامه‌ریزی شرکت
📌 دکتر خزاعی‌نیا مدیر فناوری اطلاعات شرکت
 
را داشته و با استقبال گرم مهندس انجلاسی مدیرعامل و تمامی مدیران میانی هتل به جهت بازدید و برگزاری جلسه "بررسی عملکرد پنج‌ماهه" قرار گرفتند .
 
📌 پس از انجام تشریفات مرسوم میهمانان با استقرار در سالن جلسات و استماع گزارش عملکرد هتل، ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت ، مدیران میانی و عموم کارکنان زحمتکش مجموعه از وضعیت رو به رشد مجموعه ابراز خرسندی نمودند .
📌 مهندس قادری ضمن تقدیر از تلاشهای کارکنان و تاکید بر تکریم و تقویت معیشت ایشان ، اشاره داشتند : که حفظ و رعایت شئونات اسلامی با لحنی بسیار محترمانه و خوش رویی با میهمانان هتل در دستور کار قرار گیرد .
 
📌 نقطه عطف سخنرانی مهندس میرامینی در این نشست اعلام وصول کلیه مطالبات کارکنان ، از جمله : 
بسته معیشتی سال گذشته و افزایش سقف در فصول پیش رو  ، پرداخت وجوه بازنشستگان و تخصیص وام قرص الحسنه با سقف بالا به کلیه کارکنان بوده که موجبات دلگرمی و رضایت حداکثری کارکنان گردید .
 
📌 در حاشیه این نشست ، میهمانان با حضور در یادمان شهدا و ادای احترام به مقام والای شهدا ، بازدید از نمایشگاه توانمندی های واحد اغذیه‌و‌نوشابه ، و عکس یادگاری ، مراسم را به پایان بردند .


١٠:٤٤ - سه شنبه ٦ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٤٧٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٣