گروه هتل های پارسیانگردشگری سبز
معرفی گردشگری سبز(Green Tourism)
رای احراز از نابودی مطلق محیط‌زیست، همه¬ی انسان¬ها –هم تصمیم گیران و هم مردم دیگر- در ابعاد جهانی یا ملی و به ویژه در سطح محلی باید این واقعیت را دریابند که پیشرفت و توسعه باید روندی پایدار داشته باشد و از ثمرات آن¬ها نه تنها نسل¬های حاضر که نسل¬های آینده نیز بهره‌مند شوند و کشوری که مردمش از نظر مسائل زیست‌محیطی آگاه باشند بیش از دیگر کشورها از بخت توسعه برخوردار است
 ١٤:٤٣ - دوشنبه ٢٤ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
درآمدزایی لاندری برای هتل ها
آشنایی با نحوه درآمدزایی لاندری برای هتل ها
بخش لاندری ضمن خدماتی که به داخل هتل می‌دهد، با ارائه‌ی سرویس و خدمات عالی می‌تواند کسب درآمد کند و به سوددهی قابل‌توجهی برسد.
 ١٥:٥٨ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
راه کارهای افزایش درآمد غذا و نوشیدنی در هتل
نگرش هاي جدید به بخش غذا و نوشيدني در هتل ها
بخش غذا و نوشیدنی یکی از اصلی ترین درآمدهای هر هتل به شمار می رود به ‌طوری ‌که بر اساس آمار موجود میزان آن در هتل های امریکا از سال 2011 هر ساله 5.5 درصد رشد داشته است و کارشناسان دلیل اصلی این مهم را افزایش رغبت نسل جوان به تجربه های غذایی و نوشیدنی در هتل ها می دانند.
 ١١:٢٩ - سه شنبه ١٨ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فریا استارک
معرفی جهانگرد هفته: فریا استارک
فریا استارک در روز ۳۱ ام ماه ژانویه در سال ۱۸۹۳ میلادی در شهر پاریس فرانسه چشم به جهان گشود. وی به دلیل سفرهای متعدد و بسیار خطرناکش به مناطقی که کمتر جهانگرد و کاشف غربی به آن‌ها قدم نهاده است، مشهور می‌باشد.
 ١٠:٣٤ - سه شنبه ١٨ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازار MICE و نفع آن برای هتل ها
معرفی بازار MICE و نفع آن برای هتل ها
بازار MICE به یک طیف تخصصی از گردشگری گروه اختصاص‌یافته به برنامه‌ریزی، رزرو و تسهیل کنفرانس‌ها، سمینارها و سایر رویدادها اشاره دارد که به عنوان یک سرمایه‌گذار بزرگ در صنعت گردشگری است.
 ١٤:٣٣ - دوشنبه ١٧ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مجموعه هتل و اقامتگاه های آمان (Aman Resorts)
معرفی مجموعه هتل و اقامتگاه های آمان (Aman Resorts)
مجموعه اقامتگاه‌های آمان یک مجموعه هتل لوکس و لاکچری است که در 33 نقطه در 20 کشور جهان شعبه دارد و مرکز آن در سنگاپور قرار دارد.
 ٠٩:٣٦ - دوشنبه ١٧ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>