گروه هتل های پارسیانانواع سرویس در هتل ها
معرفی انواع سرویس در هتل ها
در هتل ها، بسته نوع و تعداد خدمات یا سرویس های ارائه شده به میهمان، دسته بندی های مختلفی وجود دارد که نرخ خدمات را متفاوت می کند و میهمان را آزاد می گذارد که بر اساس مدت و نوع اقامتش در هتل سرویس مورد نظر خود را انتخاب کند.
 ١٦:٤٠ - سه شنبه ١٢ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشریفات پذیرایی در ضیافت های VIP و CIP
انواع تشریفات پذیرایی در ضیافت های VIP و CIP
شیوه ی پذیرایی در سالن های ضیافت Set menu است، با توجه به تعداد میهمانان و اندازه ی سالن ضیافت، از قبل، تعداد میزها و میزبانان یا میهمانداران مشخص و برنامه ریزی می شود.
 ١٤:٣١ - دوشنبه ١١ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تبدیل Accor به بزرگترین گروه هتلداری قاره آفریقا
گروه هتل‌های Accor به بزرگترین گروه هتلی در قاره آفریقا تبدیل شده است.
سرمایه‌گذاری گروه‌های بین‌المللی هتلداری در قاره آفریقا طی سال‌های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است و هم‌اکنون تنها 7 کشور آفریقایی وجود دارند که هیچ هتلی با برند بین‌المللی در آنها فعالیتی ندارد.
 ١٦:٠٢ - چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح اولین سوئیت گیاه‌خواری جهان در هتل Hilton Bankside
اولین سوئیت گیاه‌خواری جهان در هتل Hilton Bankside افتتاح گردید.
هتل Hilton Bankside با همکاری متخصصان طراحی و پس از تائید انجمن گیاه‌خوران، نخستین سوئیت گیاه‌خواری در سطح جهان را افتتاح کرد.
 ١٦:١٣ - دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
شرکت هتل های زنجیره ای اکور
معرفی شرکت هتل های زنجیره ای اکور
اکور هر روزه میزبان افراد زیادی از سراسر دنیا می باشد و به میلیون ها نفر رسیدگی می کند. گروه آکور عاشق فرهنگ های مختلف است و به تفاوت های خود مفتخر می باشد. شعبه مرکزی این شرکت، در شهر پاریس، فرانسه قرار دارد.
 ١١:٠٥ - دوشنبه ١٤ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سیستم مدیریت ساختمان برای هتل‌ها
آشنایی با سیستم مدیریت ساختمان برای هتل‌ها
سیستم های مدیریت ساختمان امروزه به عنوان عضو اجتناب‌ناپذیر ساختمان‌های بلندمرتبه و پیشرفته شناخته می‌شوند. از آنجا که هتل‌ها نیز عموماً در این دسته از ساختمان‌ها قرار می‌گیرند، هتل‌های بزرگ و متوسط دنیا در هنگام ساخت و یا بازسازی خود از این سیستمها بهره گرفته و نه تنها موجبات آسایش بیشتر مسافران خود را فراهم می‌نمایند، بلکه صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کنترل دقیق‌تر سیستم‌های تأسیسات سبب کاهش هزینه‌های جاری و نگهداری می‌گردد.
 ١١:١٦ - يکشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 صفحه بعدی >>