هتل های پارسیانجاذبه های ایرانباشگاه میهمانان پارسیاندرباره پارسیان
اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا

به نام پروردگار عالمیان

فرا رسیدن سال نو، همواره نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است، آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. ما در خانواده بزرگ پارسیان در آغاز سال جدید برای ساختن آینده ای روشن دعای حوِّل حالنا می‌ خوانیم، که خداوند حال ما را به بهترین احوال بگرداند و به یاری او در زندگی شخصی تندرستی و برکت و در سال کاری جدید، موفقیت در دستیابی به اهداف و ماموریت‌ های سازمانی توشه راهمان باشد.

خدا را سپاس می گوئیم، در سالی که گذشت به یاری او و با همت و تلاش کلیه اعضا خانواده پارسیان به عنوان بزرگترین و خوشنام‌ ترین زنجیره هتلداری کشور، در راستای حمایت از اشتغال و کار ایرانی، ضمن تامین اقلام مورد نیاز از تولید کنندگان ایرانی، با تولید خدمات هتلداری توسط نیروی انسانی ایرانی، در چرخش چرخ صنعت هتلداری و صادرات خدمات گردشگری و ارزآوری سهم کوچک در اقتصاد کشور عزیزمان ایران، همگام با سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا نمودیم، در اینجا فرصت را مغتنم شمرده، لازم می دانم از زحمات و تلاش های صمیمانه و دلسوزانه و بی وقفه همه همکاران عزیزم در زنجیره هتل های پارسیان طی یکسال گذشته تشکر نمایم، بدون شک همه موفقیت ها و پیشرفت ها، مرهون سعی و تلاش جمعی این عزیزان می ‌باشد.

برآنیم در سال جدید که با جشنواره نوروزی هتل های پارسیان و ارائه ی بسته های خدمات اقامتی و تفریحی برگرفته از مناسبت ها و جشن های این ایام در تمامی 22 هتل پارسیان در 14 شهر ایران به طور هماهنگ و همزمان آغاز می گردد، در راستای اعتلای نام هتل های پارسیان، به عنوان نماد میهمان نوازی ایرانی، در جایگاه پیشروی صنعت هتلداری کشور، در خانواده ای با نشاط و همدل، برای توسعه کمی و کیفی خدمات تلاش کنیم، خاطرات خوش بیآفرینیم، خستگی سفر برهانیم و به رسم ایرانیان بهترین را به میهمان هدیه دهیم، تا افتخاری دیگر برای کشورمان باشد.

اینجانب در سال جدید سرسبزی جاودان، شادی، اندیشه ‌ای پویا و برخورداری از همه نعمت‌های خدادادی را برای یکایک هم وطنان عزیزم از خداوند منان مسئلت دارم. امیدوارم که با تلاش و همت همکاران خود در زنجیره هتل های پارسیان، همچون گذشته در سال جدید نیز برگ های زرین دیگری بر کتاب پرافتخار صنعت گردشگری کشورمان بیفزاییم و به فضل الهی به جایگاه های والاتر و بالاتر دست یابیم.

 

محمد علی ابوطالبی
اسفند 1396