هتل های پارسیانجاذبه های ایرانباشگاه میهمانان پارسیاندرباره پارسیان
هتل پارسیان صفاییه یزد
هتل پارسیان صفاییه یزد

0

بیشتر
هتل پارسیان استقلال
هتل پارسیان استقلال

0

بیشتر
اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا

نتایج آزمون کتبی استخدامی هتلهای پارسیان تهران 

اطلاعیه شماره (11)                                                                                                                                                                                        

به اطلاع می رساند: اسامی شرکت کنندگانی که درآزمون جذب هتل های پارسیان تهران متقاضی رشته های شغلی خانه داری، میزبانی و ظرفشوی بوده اند و حداقل نمره لازم را کسب کرده اند، هم اکنون از طریق سایت رسمی و تلگرام  شرکت آموزش، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد، همچنین سایت رسمی شرکت هتل های پارسیان در دسترس است. اسامی حائزین حداقل نمره آزمون در سایر رشته های شغلی متعاقباً اعلام می گردد. بدیهی است نتیجه  نهایی پس از قبولی در مصاحبه و انجام سایر مراحل اعلام می گردد.

آن دسته از شرکت کنندگان متقاضی رشته های شغلی خانه داری، میزبانی و ظرفشوی که اسامی آن ها اعلام گردیده است، با در دست داشتن اصل کارت ملی یا شناسنامه  و آخرین مدرک تحصیلی از ساعت 10:30 تا 15:30 روزهای دوشنبه و سه شنبه 25 و 26 مرداد ماه، به شرکت آموزش واقع در نیاوران، نرسیده به سه راه یاسر، کوچه راد پلاک 8 ، آقای وجدانی مراجعه نمایند. عدم مراجعه در زمان های اعلام شده به منزله انصراف از درخواست جذب در هتل های پارسیان تهران می باشد و به درخواست های پس از این تاریخ پاسخ داده نخواهد شد.                                                                                                                     

 

 

 

 

                         

اطلاعیه شماره  (13)
اسامی شرکت کنندگان که در آزمون جذب هتل های پارسیان تهران حداقل نمره لازم را کسب نموده اند، هم اکنون از طریق سایت رسمی و تلگرام شرکت آموزش، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد، همچنین سایت رسمی شرکت هتلهای پارسیان در دسترس است.
بدیهی است نتیجه نهایی پس از قبولی در مصاحبه و انجام سایر مراحل اعلام می گردد.

این افراد روز سه شنبه مورخ 95/06/02 و چهارشنبه مورخ 95/06/03، از ساعت 9 لغایت 15 با در دست داشتن اصل کارت ملی یا شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی برای تائید مدارک به شرکت آموزش، آقای وجدانی مراجعه نمایند.
آدرس: نیاوران، نرسیده به سه راه یاسر، کوچه راد، پلاک 8

 

 

 

 

 

 

 

 


پذیرفته شدگان در آزمون کتبی استخدامی شرکت هتلهای پارسیان تهران، مطابق جدول زمانبندی برای تایید مدارک و مصاحبه به محل موردنظر مراجعه نمایند.
 

   دانلود : vacancy.pdf           حجم فایل 237 KB