هتل های پارسیانجاذبه های ایرانباشگاه میهمانان پارسیاندرباره پارسیان
هتل پارسیان خزر
هتل پارسیان خزر

هتل پارسیان خزر

بیشتر
هتل پارسیان شهر کرد
هتل پارسیان شهر کرد

هتل پارسیان شهر کرد

بیشتر
اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید هتل پارسیان شهرکرد ، جناب آقای کریم بابایی دهکردی

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید هتل پارسیان شهرکرد ، جناب آقای کریم بابایی دهکردی


مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید هتل پارسیان شهرکرد ، جناب آقای کریم بابایی دهکردی

در مراسمی که در روز 27 دی ماه 1396 در رستوران پارسه هتل پارسیان شهرکرد با حضور مدیریت محترم عامل شرکت هتلهای بین المللی پارسیان ، مدیران عامل و کل هتلهای اصفهان و ریاست جامعه هتلداران استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید ، آقای کریم بابایی دهکردی به عنوان سرپرست هتل معرفی و از تلاش‌های آقای فردین میرزایی مقدم در دوران تصدی مدیریت این هتل قدردانی شد.

پس از قرائت آیاتی چند از کلام ا... مجید و نواخته شدن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران ، آقای دکتر ابوطالبی ریاست محترم شرکت هتلهای بین المللی پارسیان با قدردانی از تلاش‌های آقای میرزایی مقدم در دوران مدیریت هتل ، ضمن معرفی آقای کریم بابایی دهکردی بعنوان سرپرست ، برای ایشان در زمان سرپرستی آرزوی توفیق و تعالی کردند.
همچنین جناب آقای دکتر ابوطالبی با ابراز خرسندی از اینکه در دومین سفر خویش به شهرکرد ، مجددا در جمع پرسنل این هتل قرار گرفته است ، فرمودند : بسیار خوشحالم که در مجموعه هتلهای پارسیان ، هتل پارسیان شهرکرد به سبب داشتن همبستگی میان پرسنل و تلاش جمعی ، توانسته است یک نفر را بعنوان سرپرست مجموعه به شرکت هتلهای بین المللی پارسیان معرفی کند.
مدیر عامل شرکت هتلها همچنین با اشاره به نقش همبستگی و تلاش مضاعف پرسنل در راستای تعالی مجموعه فرمود : نقش پرسنل و همبستگی ایشان بر کسی پوشیده نیست ، بنابراین امید است با سرپرستی یک نفر از همین پرسنل ، هتل پارسیان شهرکرد را در جایگاهی بهتر و بالاتر ببینیم.
وی افزود: اما با همه نقشی که پرسنل و تلاش ایشان دارد ، آنچه که بر ما مسلم است انتظاری که شرکت هتلها ، هلدینگ و بویژه بنیاد مستضعفان از هتل پارسیان شهرکرد به عنوان تنها مجموعه 4 ستاره و برند شهرکرد دارد بسیار زیاد است.

در ادامه این مراسم ، دکتر رئیسی ریاست محترم جامعه هتلداران استان چهارمحال و بختیاری نیز در سخنان کوتاهی از نظر مساعد مدیرعامل شرکت هتلهای بین المللی پارسیان نسبت به شهرکرد و انتخاب آقای بابایی بعنوان سرپرست تقدیر و تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد در دوران تصدی وی گامهای موثری در راستای رشد ، توسعه و تعالی این مجموعه برداشته شود.

آقایان امجد کیوان و عابدپور مدیران عامل هتلهای پارسیان عالی قاپو و کوثر اصفهان نیز در سخنانی برای آقای بابائی و آقای میرزایی مقدم در سمتهای جدید آرزوی موفقیت کردند.

در پایان این مراسم با قرائت متن تقدیر نامه و اهداء لوح و هدیه از تلاش‌های آقای میرزایی مقدم قدردانی و همچنین حکم تنفیذ آقای کریم بابایی دهکردی پس از قرائت به ایشان ابلاغ گردید.


١٠:٥١ - يکشنبه ١ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٣٥٠٥    /    تعداد نمایش : ٩١٢خروج