هتل های پارسیانجاذبه های ایرانباشگاه میهمانان پارسیاندرباره پارسیان
هتل پارسیان خزر
هتل پارسیان خزر

هتل پارسیان خزر

بیشتر
هتل پارسیان شهر کرد
هتل پارسیان شهر کرد

هتل پارسیان شهر کرد

بیشتر
اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه گردهمایی مدیران شرکت هتل های بین المللی پارسیان

جلسه گردهمایی مدیران شرکت هتل های بین المللی پارسیان

جلسه گردهمایی مدیران شرکت هتل های بین المللی پارسیان

به گزارش روابط عمومي هلدينگ سياحتی و حمل و نقل پارسيان، جلسه گردهمایی مدیران شرکت هتل های پارسیان در روز سه شنبه 96/09/21 در مکان ستاد هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان با حضور جناب آقای مهندس جراحی معاون محترم توسعه و خدمات بنیاد مستضعفان، جناب آقای مهندس پوراکبریان مدیرعامل هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان، جناب آقای ابوطالبی مدیرعامل شرکت هتل های بین المللی پارسیان، مدیران هتل های پارسیان و جمعی از سایر مدیران برگزار گردید.

در ابتدای جلسه جناب آقای جراحی ضرورت بکارگیری روش های نوین فناوری اطلاعات در تحقق استراتژی های گروه هتل های بین المللی پارسیان را بیان نمودند. در ادامه جناب آقای مهندس پوراکبریان ضمن تشکر از زحمات آقای مهندس نصیری مدیرعامل سابق هلدینگ، آقای دستجردی مدیرعامل سابق شرکت هتل های پارسیان و جمعی از مدیران سابق هتل های پارسیان بر لزوم تدوین تعاریف صحیح از شایستگی و بایستگی در ساختار تاکید نمودند. همچنین ایشان نیروی انسانی را به عنوان اصلی ترین سرمایه برشمردند و توجه ویژه به این سرمایه مهم را خواستار شدند. و با اشاره به آگاهی از وضعیت صنعت گردشگری در کشور، تقویت زنجیره ارتباط حرفه ای مدیران را از دیگر رهنمودهای استراتژیک در جهت تعالی شرکت هتل های پارسیان بیان نمودند.

سپس آقای ابوطالبی به تبیین استراتژی های گروه هتل های پارسیان در سال 97 پرداختند. در پایان مدیران هتل های پارسیان، شرکت آموزش، شرکت پیشروسیاحت و آژانس های آیتو و پرسپولیس پیشنهادها و راهکارهایی را به منظور ایجاد هم افزایی در پیشبرد اهداف مجموعه بیان نمودند.


١١:٠٩ - يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٣٤٨٥    /    تعداد نمایش : ١٣٥٣خروج