هتل های پارسیانجاذبه های ایرانباشگاه میهمانان پارسیاندرباره پارسیان
هتل پارسیان خزر
هتل پارسیان خزر

هتل پارسیان خزر

بیشتر
هتل پارسیان شهر کرد
هتل پارسیان شهر کرد

هتل پارسیان شهر کرد

بیشتر
اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه تکریم و معارفه مدیر عامل هتل پارسیان صفائیه یزد

بسمه تعالی
جلسه تکریم و معارفه مدیر عامل هتل پارسیان صفائیه یزد در مورخ 8/9/96 با حضور جناب آقای دکتر ابوطالبی مدیر عامل محترم شرکت هتل های بین المللی پارسیان، تعدادی از اعضای هیئت مدیره شرکت صفائیه، مدیر کل هتل پارسیان یزد و جمعی از مدیران میانی و سرپرستان هتل پارسیان صفائیه در محل سالن جلسات نظامیه این واحد برگزار گردید .
با عنایت به پایان همکاری جناب آقای شماسی زاده به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت هتل پارسیان صفائیه و نایل شدن ایشان به مقام والای بازنشستگی،طی گزارشی عملکردشان را در طول مدت تصدی مسئولیت بر شمردند .
سپس جناب آقای علی محمد حسین زاده برنامه های خود را جهت مسئولیت جدید تشریح فرمودند .
در ادامه جناب آقای دکتر ابوطالبی طی سخنانی از زحمات آقای شماسی زاده قدردانی نموده و استراتژی و انتظارات هلدینگ و شرکت حول سه محور منابع انسانی، بازاریابی و توسعه را بیان فرمودند.ایشان همچنین ابراز امیدواری کردند که با مدیریت جدید عملکرد واحد سرعت و رشد مناسب تری به خود بگیرد .
در پایان مراسم جناب آقای ابوطالبی با اهدای لوح تقدیر به آقای شماسی زاده از خدمات ایشان در تمام دوران استخدامی تکریم به عمل آورده و حکم سرپرستی شرکت هتل پارسیان صفائیه را به جناب آقای حسین زاده تقدیم فرمودند .
روابط عمومی هتل بین المللی پارسیان صفائیه یزد


٠٩:٤٢ - شنبه ١١ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٣٤٦٠    /    تعداد نمایش : ١٢٠٢خروج