هتل های پارسیانجاذبه های ایرانباشگاه میهمانان پارسیاندرباره پارسیان
هتل پارسیان خزر
هتل پارسیان خزر

هتل پارسیان خزر

بیشتر
هتل پارسیان شهر کرد
هتل پارسیان شهر کرد

هتل پارسیان شهر کرد

بیشتر
اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا


  چاپ        ارسال به دوست

انتخاب ایران در کنوانسوین راهنمایان گردشگری

ایران میزبان برگزاری کنوانسیون راهنمایان گردشگری سال 2017 شد

خبرگزاری میراث فرهنگی – گردشگری – چندی پیش بود که خبرها از کاندید شدن ایران برای برگزاری هفدهمین کنوانسیون راهنمایان گردشگری که قرار است در سال 2017 برگزار شود حکایت کردند.

به گزارش CHN، در این راستا گروهی 8 نفره از اعضای کانون راهنمایان گردشگری اعم از محسن حاجی سعید، پگاه لطیفی، عاطفه دهقان، مهسا مطهر، مجید عرفانیان، مسیح شریف و حسین دهقان و آرش نورآقایی به منظور رای زنی و معرفی ایران به عنوان کاندید برگزاری کنوانسون راهنمایان گردشگر راهی پراگ ، جمهوری چک شدند.

راه اندازی کمپین Come2Iran (به ایران بیایید) نیز یکی از فعالیت هایی بود که در این راستا انجام شد و در واقع یک تلاش و حرکت ملی به شمار می آید که در آن مردم ایران از مردم جهان به زبانی ساده و صمیمی دعوت می‌کنند تا به ایران بیایند.

راهنمایان گردشگری با حضور خود در پراگ در صدد جذب آرای مورد نظر جهت دست یابی به هدف خود برآمدند چنانکه از راه های مختلف اعم از پذیرایی با چای گرفته تا پوشیدن لباس های محلی و تعارفات مرسوم ایرانی ها، لبخند زدن و دادن کاتالوگی که ایران را معرفی می کرد در صدد جذب آرا برآمدند.

سفیران صلح ایران توانستند با کسب 18 رای، برتری ایران را نسبت به دو رقیب دیگر خود که همان سنگاپور و دانمارک بودند اثبات کنند. سنگاپور توانست 11 رای کسب کند و دانمارک نیز با کسب 3 رای حرفی برای گفتن در مقابل ایران نداشت.


به گزارش CHN، در شانزدهمین کنوانسیون راهنمایان گردشگری انتخابات رییس هیات مدیره نیز برگزار و فلیسیتاس که سال گذشته مهمان جشن راهنمایان گردشگری ایران بود با ٢١ رای برنده شد.


١٥:١٧ - دوشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٣    /    شماره : ٢٢٠٣    /    تعداد نمایش : ٣٨٢٨خروج